بالا

وبلاگ

نخستین گردهم آیی تخصصی توسعه گران کسب و کارهای روستایی در اصفهان برگزار شد.

نخستین گردهم آیی تخصصی توسعه گران کسب و کارهای روستایی در اصفهان برگزار شد.

نخستین گردهمایی تخصصی توسعه گران کسب و کار روستایی، ۲۵ و ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۵ به همت بنیاد نخبگان اصفهان برگزار شد. در این گردهمایی دو روزه که با هدف توسعه روابط تشکیلاتی و تعامل و هم افزایی میان توسعه گران کسب و کارهای روستایی برگزار گردید، فرصتی دست داد تا تشکل های روستایی پیشرو، نهادها و موسسات فعال در عرصه توسعه محلی، شرکتهای دانش بنیان مبتنی بر روستا، فعالان حوزه فروش محصولات روستایی، توسعه گران الگوهای تامین مالی، سازمان ها و نهادهای ذیربط و موسسات خیریه فعال در موضوع توسعه روستایی، در کنار یگدیگر قرار گیرند و تجربیات ناب و ارزشمندشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.  چند تن از مدیران و مسئولین رسمی دولتی نیز مهمان و بازدید کننده این برنامه بودند که از جمله می توان به حضور آقای ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و استاندار اصفهان اشاره کرد.

در این رویداد سه میزگرد تخصصی نیز با موضوعات ۱- الگوی بازاریابی و فروش محصولات روستایی ۲- الگوی انتقال دانش و فناوری به جوامع محلی و استحصال دانش بومی ۳- مدل تامین منابع مالی کسب و کار روستایی برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه تخصصی جهت ارائه الگوها و دستاوردهای نهادها و موسسات فعال در حوزه کسب و کارهای روستایی، بخش دیگری  از برنامه های این گردهمایی بود.

 

بدون نظر

ثبت دیدگاه

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.