در ادامه آیین سپاس از کنشگران توسعه خواه، به مناسبت سومین سال نامگذاری روز ملی توسعه، تعدادی از کنشگران توسعه خواه در جای جای ایران شناسایی و تقدیر شدند.

در این جلسه که از طریق پلتفرم اینستاگرام و به صورت زنده برگزار شد، آقایان و خانمها: محمد درویش و سید امین هادی پور (حوزه محیط زیست) فرخنده محمد هیودی و حسین اسدی (حوزه آموزش) دکتر حسین آرمیده (بهداشت و درمان) فاطمه ابوالقاسمی (خیّر در حوزه توانمندسازی زنان و کودکان کم برخوردار) طاهره سعیدی و اسماعیل آذری نژاد (کتاب و کودک) مورد تقدیر و سپاس قرار گرفتند. 

فائزه علیجان زاده، عضو داوطلب کارگاه توسعه ایران، در خصوص ضرورت و چرایی برگزاری آیین سپاس از همیاران توسعه ایران می گوید: 

«بر آن شدیم تا از میان همه ی اشخاصی که در اطرافمان هستند و در زندگی خود دست دیگری را گرفته اند، چند تن را انتخاب و ضمن آشنایی با نوع فعالیت و انگیزه این عزیزان خودمان نیز بیاموزیم که برای پا نهادن به مسیر پر زرق و برق توسعه باید با قدم های کوچک و محکم آغاز کنیم.
باید از زمان آسایش خویش بگذریم و هم از آرمان گرایی
بزرگ فکر کنیم، کوچک عمل کنیم، ولی از همین حالا شروع کنیم.
به همین قصد از چند تن از عزیزان فعال اجتماعی در عرصه های مختلف، آموزش، بهداشت و درمان، محیط زیست، کتاب و کودک و خیریه دعوت کردیم تا ضمن آشنایی با فعالیت های آنها، به آنها بگوییم که ؛ سپاسگزاریم که در این شرایط سخت همنوعان خود را تنها نگذاشتید.
سپاسگزاریم که تنها به فکر برطرف کردن نیازهای خود و اطرافیان خود نیستید.
سپاسگزاریم که بر آنید که چراغ زندگانی بیشتری در اطرافتان روشن بماند». 

گفتنی است آیین سپاس از همیاران توسعه ایران، یکی از برنامه های گارگاه توسعه ایران است که با رویکرد تقدیر از کنشگران توسعه خواه، کمک به توانمندسازی کنشگران توسعه خواه و بسترسازی برای انجام اقدامه ای کوچک توسعه ای از سوی آنها را دنبال می کند. این برنامه در آبان ماه  سال 1398 آغاز و تاکنون با تقدیر از 15 کنشگر توسعه خواه ادامه داشته است. 

فیلم کامل این نشست مجازی در پیوندهای زیر قرار گرفته است:

https://www.instagram.com/tv/CKD0Re-nHll/?igshid=uskulkjt62lk

https://www.instagram.com/tv/CKD8GGvHwV4/?igshid=6w8igbc4khor

https://www.instagram.com/tv/CKD-nPXnCZz/?igshid=180roq6mg3cc3

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvisi/domains/iranvision1404.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvisi/domains/iranvision1404.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759